KeeleGuru privaatsuspoliitika

KeeleGuru on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja hoolitseda, et Teie isikuandmed on kaitstud meie poolt hallatava internetilehe www.keeleguru.ee kasutamisel. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. KeeleGuru tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmete kogumine võimaldab meil rahuldada Teie soove ja probleemide korral neid koos lahendada. Kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) ei ole teada kolmandatele isikutele. KeeleGuru austab oma klientide isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Isikuandmed on andmed, mida KeeleGuru kogub lepingu täitmiseks või kliendiga ühenduse võtmiseks. Isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

Muude andmete kogumine

Statistilistel eesmärkidel kogub KeeleGuru andmeid veebisaidi külastajate kohta (külastuse aeg, kestus, veebisaidi külastajate arv, jne.). Need andmed ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid need annavad statistilist teavet, mida KeeleGuru saab analüüsida ja seeläbi saidi funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil. Külastaja teavet ei edastata kolmandatele osapooltele.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente KeeleGuru uudistest ja kampaaniatest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest kampaaniatest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada.

Isikuandmete kaitse

KeeleGuru rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki KeeleGuru.ee veebisaidi külastamise ja tellimuste sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

KeeleGuru veebisaiti kasutama asudes olete käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta.

Privaatsuspoliitika on viimati uuendatud 2016. aasta oktoobris.